Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece bili aktarımı karınin bileğil, aynı zamanda düğün karınin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir müstear ad kullanarak (nickname) yârenlik edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanımadığınız değme biriyle dokumalabildiği kabilinden ayrıca tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri eliyle dokumalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve yârenlik etme amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoklukla programlama dilleri kullanılarak veya anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş yapmak karınin sadece nickname (müstear kişi) yaymak yerinde olurken bazılarındaysa sohbete serlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence çatlak vecihünü kullanarak sadece ovalı, ovalı ve fonlü, sesli ve fonlü kabilinden tercihe bağlamlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kesik süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli entelekt mesajlaşma yazılımıdır. Bir öbür pop chat izlence olan ve internetin efsane yazılımlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://hipotenus.name.tr/ https://turistrehberi.name.tr/ https://isitmecihazi.name.tr/ https://manisawebtasarimseo.name.tr/ https://dahilihafiza.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma